BOUTIQUE DE CHOCOLAT

Nový e-shop s kompletním sortimentem pro Vás spustíme již brzy.  Již nyní si zde však můžete zakoupit poukazy na 3 typy čokoládových zážitkových večerů.


Naše čokolády, kakao, kakaové boby, zrnkovou bio kávu, pralinky, makronky a mnoho dalšího nakoupíte v obou čokoládových kavárnách Choco Café, Betlémské nám. 8 a Liliová 4, Praha 1.

portské v čokoládě: hřejivý zážitek pro všechny gurmety

Netradiční spojení portských vín a luxusních čokolád s překvapením Vás přenese do slunného Portugalska i uprostřed pražské zimy. Zážitkový večer obsahuje: speciální čokoládový welcome drink řízená degustace: 5 vzorků kvalitních portských vín a 5 luxusních čokolád naší výroby s překvapením občerstvení:  mix portugalských tapas, čerstvá bio káva z naší pražírny příběh kakaovníku a čokolády "Od bobu po tabulku" s ochutnávkou raw i čerstvě pražených bio kakaových bobů, cocoa nibs, 100% čokolády, vysokoprocentní hořké, mléčné a bílé čokolády profesionální výroba čokoládové tabulky (výběrové kakaové boby Madagaskar, Centrální a Jižní Amerika) tvorba originálního obalu na čokoládu v ceně veškerý materiál a pomůcky diplom o absolvování workshopu 10% sleva v čokoládovém butiku dárek z naší čokoládovny Pro osoby od 18 let. English friendly. Voucher platí do 30.6.2019 dle vypsaných termínů (všední dny v podvečer).  Termín si rezervujte po zakoupení zážitku kliknutím na odkaz níže.

Cena od 990,00 Kč

čokoláda všemi smysly: pro malé i velké čokoholiky

Večer plný nekonečného ochutnávání čokoládových specialit s čokoládovým workshopem. Dietní předsevzetí nechte tentokrát doma. Zážitkový večer obsahuje: speciální čokoládový welcome drink příběh kakaovníku a čokolády "Od bobu po tabulku" s ochutnávkou raw i čerstvě pražených bio kakaových bobů, cocoa nibs, 100% čokolády, vysokoprocentní hořké, mléčné a bílé čokolády profesionální výroba čokoládové tabulky (výběrové kakaové boby Madagaskar, Centrální a Jižní Amerika) degustace min. 10 exkluzivních čokolád z cca 100 druhů naší výroby domácí drobné slané občerstvení tvorba originálního obalu na čokoládu v ceně veškerý materiál a pomůcky diplom o absolvování workshopu 10% sleva v čokoládovém butiku dárek z naší čokoládovny Vhodné pro děti v doprovodu dospělého (nutno zakoupit voucher pro dítě i pro doprovod). Vhodné pro vegany i celiaky. English friendly.  Voucher platí do 30.6.2019 dle vypsaných termínů (všední dny v podvečer).  Termín si rezervujte po zakoupení zážitku kliknutím na odkaz níže.

Cena od 590,00 Kč

plavba kolem světa: vybrané rumy a plantážní čokolády

Degustace exkluzivních rumů a čokolád z celého světa s čokoládovým workshopem. Objevíte perly Karibiku, tajemství divoké Amazonie i kouzlo horké Afriky.  Zážitkový večer obsahuje: speciální čokoládový welcome drink řízená degustace: 6 vzorků prémiových rumů a 6 luxusních vysokoprocentních čokolád naší výroby z celého světa občerstvení: slaný koláč quiche z naší pekárny, čerstvá bio káva z naší pražírny příběh kakaovníku a čokolády "Od bobu po tabulku" s ochutnávkou raw i čerstvě pražených bio kakaových bobů, cocoa nibs, 100% čokolády, vysokoprocentní hořké, mléčné a bílé čokolády profesionální výroba čokoládové tabulky (výběrové kakaové boby Madagaskar, Centrální a Jižní Amerika) tvorba originálního obalu na čokoládu v ceně veškerý materiál a pomůcky diplom o absolvování workshopu 10% sleva v čokoládovém butiku dárek z naší čokoládovny Voucher platí do 30.6.2019 dle vypsaných termínů (všední dny v podvečer). Termín si rezervujte po zakoupení zážitku kliknutím na odkaz níže.  

Cena od 1 290,00 Kč

  čokoládové pralinky

  desítky příchutí a tvarů, ručně vyráběné
  v naší manufaktuře z vysokoprocentních čokolád, s jemnou ganáží, bezlepkové

  francouzské makronky

  pečené každý den z mandlové mouky, křehký korpus s lahodnou náplní z pravé čokolády, bezlepkové

  kakao, kakaové boby, čokoládové pecky

  sametově tmavé plnotučné kakao, 
  bio raw kakaové boby z Peru (odrůda Criollo), desítky druhů čokoládových pecek na domácí horkou čokoládu, fondue, pečení a vaření, bezlepkové


  naše čerstvé dorty

  každý den aktuální nabídka dortů z naší pekárny pečených podle osvědčených receptur z prvotřídních surovin;

  dorty na objednávku vč. svatebních 

   zrnková bio káva

  Peru, oblast El Palomar, 100% arabica

  čerstvě pražená v naší pražírně